Friday, September 9, 2011

Jewelry!

I went to Old Navy the other day since I am looking for a nice pair of jeans. Instead I walked out with a tiny bag filled with jewelry ;)
As soon as I walked into the store I saw a couple of racks full of goodies. And guess what - one was full of clearance items. $0.99 each. Are you kidding me. Of course I had to get something.
The brand of all the pieces looked familiar. It is called Accessories (creative huh ;)). Now I know that I have seen it before in Poland. They make fashionable jewelry that everyone can afford. Not sure which store exactly had it - either C&A or Rossmann, however, Sixx also has very similar items.

Zdecydowałam pisać moje posty po angielsku jak i po polsku. Nie obraźcie się gdy nie będą przytłumaczone słowo w słowo, ale zapewniam, że dopilnuję by kontent był ten sam ;) A więc... (nigdy nie zaczyna się zdania od "a więc"... - czy ktoś z Was również słyszał to w szkole z częstotliwością dwa razy na minutę podczas odpowiedzi?:P )... pzrejdźmy do sedna sprawy. 
Poszukuję ostatnio wygodnych dopasowanych dżinsów, co w moim przypadku jest bardzo ciężkie. Z tego powodu wybrałam się kilka dni temu do sklepu Old Navy (jestem obecnie w USA, u nas w Polsce niestety nie ma tego sklepu). Od razu po wejściu zauważyłam kilka stojaków wypełnionych biżuterią. Oczywiście nie mogłam nie podejść. Wielka była moja radość gdy nad jednym z nich zobaczyłam napis Clearance czyli wyprzedaż! :) Buszując w morzu błyskotek zwróciłam uwagę na to, iż wszystkie były z jednej filmy - Accessories - która wydawała mi się znajoma. Po chwili uświadomiłam sobie, że widziałam ją już wcześniej, nie jestem pewna czy w C&A czy w Rossmannie, ale na pewno było to w Polsce. Nawet na karteczce z ceną umieszczona była wartość produktu w złotówkach. Z tego co wiem Sixx ma bardzo podobną biżuterię do tejże właśnie firmy. Acha, zapomniałam zaznaczyć, że wszyskie rzeczy były przecenione do 99 centów, czyli około 3 złotych. :D

Item #1
Cute earrings.I like the little red gem in the middle. It makes them noticeable. I like how it sparkles in the sun. My mom really loved these. Apparently she had something similar when she was a teenager. Too bad it didn't last till now.

Bardzo przypadły mi do gustu te kolczyki. Czerwony kamyczek dodaje im uroku i sprawia, że ślicznie błyszczą w słońcu. Ze wszystkich kupionych przeze mnie rzeczy najbardziej spodobały się mojej mamie te właśnie kolczyki. Twierdzi, że miała podobne gdy była nastolatką. Szkoda, że nie przetrwały do dnia dzisiejszego. 

Price: $0.99 (originally $7.00 or 22.90zł - yeah the tags even have Polish prices on most of them). I know the tag says $1.99, but I guess that was the first sale price. Wprawdzie cena na nalepce wynosi $1.99, ale zapewniam, że zapłaciłam 99 centów, widocznie przecenili wszystko po raz drugi. 
Item #2
I bought these because they remind me of Florida. I love Florida, especially walking down the shore and picking up nice shells (I have a big collection at home).

Te kolczyki kupiłam między innymi dlatego, że patrząc na nie przypominam sobie o wakacjach, które spędziłam na Florydzie w zeszłym roku. Uwielbiam Florydę, szczególnie spacery wzdłuż oceanu poszukując pięknych muszelek. Mam w domu całą kolekcję ;)

Price: $0.99 (originally $8.00 or 27.90zł)Item #3
Two cute hair ties in one package. I often put my hair into a ponytail and I like to make it a bit crazier by wearing nice hair ties and I think these will make a good job at that.

A oto dwie śliczne gumki do włosów. Często noszę kucyka i żeby troszkę ożywić i upięknić tę fryzurę lubię zakładać ciekawe gumki. Myślę, że te się do tego świetnie nadają. 

Price: $0.99 (originally $5.95 or 14.90zł)


Thanks for visiting guys!    Dzięki za odwiedzenie mojego bloga. 
Have a great day everyone!    Życzę wszyskim miłego dnia!
Cheers! :D                                      Papapa

8 comments:

 1. i like your blog. I hope you can check out mine.
  http://paquetevistasbien.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. The earrings are really cute! Good purchase! xx

  ReplyDelete
 3. I lovee jewerly.. this is pretty. p.s. I entered a blogger contest and I really need you to 'like' my picture.. it only takes a second. And the contest only runs until this Friday! I'd really appreciated. here is an explanation: http://cyliaaaa.blogspot.com/2011/09/tag.html

  ReplyDelete
 4. pierwsze kolczyki bardzo mi się podobają!

  ReplyDelete

Thanks for all the comments! I really appreciate each and every one of them. :D
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! Bardzo doceniam Wasz wkład w życie mojego bloga więc komentujcie dalej! :D